umów się online

umów się online

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie pokażą się one z wybranym efektem.

Czym jest fizjoterapia?

Fizjoterapia jest pomocna przy schorzeniach układu mięśniowego, oddechowego, nerwowego i układu krążenia. Regularnie stosowana jest w stanie ochronić przed operacją.

Kiedyś pacjenci trafiali do fizjoterapeuty na zlecenie lekarza specjalisty, ortopedy, neurologa lub reumatologa. Dzisiaj z reguły sami się do niego zgłaszają. Fizjoterapeuci, niegdyś nazywani rehabilitantami, są dziś najczęściej wyspecjalizowani w jednej z form fizjoterapii. Współczesne oddziaływanie fizjoterapeutyczne opiera się na szczegółowym badaniu przed przystąpieniem do terapii, a następnie monitorowaniu efektów sprawności i jej ciągłym dostosowywaniu do aktualnego stanu i możliwości pacjenta.

Fizjoterapia to szerokie zagadnienie obejmujące wszelkie metody lecznicze związane ze zjawiskiem reakcji organizmu na dostarczane bodźce. Może być stosowana samodzielnie oraz jako uzupełnienie leczenia farmakologicznego lub operacyjnego. 

„Ruch jest w stanie zastąpić każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu”

Korzyści płynące z fizjoterpii

Fizjoterapia może pomóc pacjentowi poradzić sobie z bólem, pozwalając jednocześnie zredukować ilość przyjmowanych leków przeciwbólowych. W niektórych przypadkach dzięki fizjoterapii możliwe jest uniknięcie leczenia operacyjnego. Fizjoterapia ma szczególne znaczenie dla pacjentów po różnego rodzaju urazach i wypadkach, ułatwia prawidłowe funkcjonowanie zmagającym się z paraliżem lub skutkami niedotlenienia mózgu. Jest też bardzo korzystna dla osób starszych, cierpiących z powodu problemów związanych z wiekiem. Pomaga utrzymać wewnętrzną równowagę organizmu.

Fizjoterapia jest też czasami elementem treningu sportowego. Dodatkowe wzmacnianie poszczególnych partii ciała poprzez zabiegi pozwala zwiększyć możliwości sportowców.

Choć nie sposób wymienić tutaj wszystkich zastosowań fizjoterapii- jedno jest pewne: rehabilitacja stała się standardem postępowania we wszystkich specjalnościach medycznych i nie ma bez niej nowoczesnej medycyny.

fizjoterapia, rehabilitacja, badanie, stawy, ciało, kości, ból, fizjoterapeuta, rehabilitant

Fizjoterapia ortopedyczna

FIZYKOTERAPIA

KOREKCJA
WAD POSTAWY

Fizykoterapia jest częścią składową fizjoterapii, wykorzystuje się w niej wpływ różnych bodźców fizycznych na organizm ludzki.

Czy wiesz, że noszenie plecaka na jednym ramieniu nie powoduje skrzywień kręgosłupa? Problem wad postawy jest bardziej skomplikowany niż mogło by się wydawać.

więcej

więcej

Reha Prestige Jakub Szymański

NIP: 5862321437

Nr Konta:

47 1090 1102 0000 0001 4287 1915

project by MB Projekty

Godziny otwarcia

pon - czw  8:00 - 20:00

pt  8:00 - 18:00

sb  10:00 - 14:00

Kontakt

+48 574 440 811 

rehaprestige@gmail.com

Lokalizacja

ul. Kielecka 20

81-303

Gdynia

W naszym Centrum Nowoczesnej Fizjoterapii w Gdyni zatrudniamy wykwalifikowanych fizjoterapeutów, uczestników igrzysk olimpijskich, konsultantów związków sportowych, byłych mistrzów sportowych, którzy są w stanie pomóc Ci w poprawie zdrowia i funkcjonowania Twojego ciała. Znajdź terapeutę dla siebie!

Nasza oferta rehabilitacji w Gdyni obejmuje szereg różnych technik terapeutycznych, w tym masaż leczniczy, ćwiczenia rehabilitacyjne, terapię manualną, kinesiotaping, elektroterapię, krioterapię, ultrasonoforezę oraz wiele innych. Wyróżnia nas indywidulane podejście oraz nastawienie na skuteczność terapii.

Nasz zespół fizjoterapeutów wykonuje szczegółową diagnozę, aby dostosować program terapeutyczny do Twojego stanu zdrowia. Pracujemy w oparciu o najnowsze badania naukowe i techniki terapeutyczne, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Sprawdź jak myślimy o zdrowiu!

fizjoterapia w bólach kręgosłupa w tym ból pleców, ból szyi i ból krzyża

rehabilitacja po rekonstrukcji ACL, artroskopii barku oraz artroskopii kolana

fizjoterapia w rwie kulszowej lub rwie barkowej

fizjoterapia w zespole ciaśni nadgarstka

rehabilitacja w przebiegu zapalenia ścięgna Achillesa oraz rozcięgna podeszwowego

rehabilitacja w dyskopatii szyjnej oraz lędźwiowej

 

Jeśli szukasz wysokiej jakości usług fizjoterapeutycznych, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta Twoim wymaganiom i pomoże Ci w odzyskaniu pełnej sprawności. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę lub uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty.

  • fizjoterapia w bólach kręgosłupa w tym ból pleców, ból szyi i ból krzyża

  • rehabilitacja po rekonstrukcji ACL, artroskopii barku oraz artroskopii kolana

  • fizjoterapia w rwie kulszowej lub rwie barkowej

  • fizjoterapia w zespole ciaśni nadgarstka

  • rehabilitacja w przebiegu zapalenia ścięgna Achillesa oraz rozcięgna podeszwowego

  • rehabilitacja w dyskopatii szyjnej oraz lędźwiowej

 

Jeśli szukasz wysokiej jakości usług fizjoterapeutycznych, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta Twoim wymaganiom i pomoże Ci w odzyskaniu pełnej sprawności. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę lub uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty.

najlepszy fizjoterapeuta na wizycie prowadzi terapię ból ręki, pacjent leży na łóżku w gabinecie bardzo zadowolony. Gabinet jest schludny i nowoczesny

Daniel Darna

Fizjoterapią ortopedyczną w Reha Prestige zajmuje się 

umów się online

to dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem, leczeniem i zapobieganiem zaburzeniom ruchu, bólowi oraz urazom narządu ruchu.

Centrum Reha Prestige zajmuje się: