umów się online

umów się online

Aktualnie oferta obejmuje fizjoterapeutę ortopedyczną, fizjoterapię dziecięcą, korekcje wad postawy, fizjoterapię stomatologiczną, fizjoterapię uroginekologiczną oraz trening medyczny. Zespół liczy 15 osób czego część stanowią lekarze, psycholodzy oraz personel zajmujący się obsługą pacjenta.

W dalszym ciągu dużą część naszych pacjentów stanowią sportowcy zawodowi, sportowcy rekreacyjni oraz młodzież sportowa. Poszukujemy nowych kierunków rozwoju, poszerzając nasz zespół o nowych specjalistów z dziedziny fizjoterapii uroginekologicznej i stomatologicznej. Od 2018 roku współpracujemy z Polskim Związkiem Piłki Ręcznej współtworząc Ośrodki Szkolenia Piłki Ręcznej w Polsce, w 2021 roku podjęliśmy współpracę w Kolibki Adventure Park i współtworzymy "Biegun - wyjątkowy bieg przeszkodowy"

Posiadamy rozszerzoną współpracę z lekarzami rehabilitacji, ortopedami, neurologami, trenerami, ginekologami, dietetykami.
O pacjentów, grafik terapeutów, marketing dba recepcja z naszym managerem Mateuszem Bajena na czele. Założyciel Reha Prestige Jakub jest aktywnym terapeutą, pracuje razem z całym zespołem pilnując aby usługa proponowana przez nasza firmę była na najwyższym poziomie

Na samym końcu nie sposób nie wspomnieć o Monice Szymańskiej, prywatnie żonie Jakuba. Jest z nami od samego początku, wspomagając nasz rozwój na każdym etapie. Pracę Moniki dostrzeżecie w naszych wnętrzach, dopracowanym systemie rejestracji pacjentów i nie tylko. Monika jest również kandydatką do Rady Miasta w Gdyni oraz twórczynią marki Akademia Bąbelka pomagającej dzieciom czerpać radość z życia ale to już całkiem inna historia.

Rozdział III - Klinika Fizjoterapii W Gdyni 

Reha Prestige powstało w 2017 roku z inicjatywy Jakuba Szymańskiego jako placówka specjalizująca się w fizjoterapii sportowej. Początkowe założenia biznesowe i nastawienie na sportowego pacjenta wynikały z przeszłości założyciela który przez wiele lat zawodowo trenował gimastykę sportową wielokrotnie uzykując tytuł mistrza lub wicemistrza Polski. Na samym początku wszystkie stanowiska pracy obejmował Jakub. Był jedynym fizjoterapeutą, recepcjonistą, marketingowcem, księgowym i sprzątaczem. Dynamiczny rozwój i napływ nowych klientów sprawił że w naszych szeregach pojawił się Patryk Ferenc i tak rozszerzyliśmy ofertę o rehabilitację ortopedyczną i pourazową osób niezwiązanych z sportem. Patryk włożył całe serducho w rozwój firmy. Razem z Jakubem stworzyli fundament kliniki która dziś aspiruje do bycia największym prywatnym centrum fizjoterapii w Gdyni. Z biegiem czasu Patryk stworzył własną usługę RehaKids czyli połączenie treningu motorycznego i korekcji wad postawy dla dzieci i młodzieży. Zapisz się już dziś na RehaKids! 

W krótkim czasie dołączyły do nas dziewczyny Katarzyna Zając i Estera Pawlak. Fizjoterapeutka Estera Pawlak zdobywała doświadczenie w najlepszych klinikach w kraju, jej doświadczenie szybko przełożyło się na udoskonalenie naszego spojrzenia. Fizjoterapeutka Kasia Zając do terapii podchodzi bardzo całościowo. Wyspecjalizowała się zarówno w terapii ortopedycznej jak i terapii uroginekologicznej. To dzięki Kasi Reha Prestige stało się również centrum fizjoterapii uroginekologicznej w Gdyni. Warto również wspomnieć o fizjoterapeucie Danielu Darna.  Daniel jest fizjoterapeutą sportowym z najwyższej półki, uczestniczył w olimpiadzie w Tokio jako członek komitetu olimpijskiego Kadry Narodowej Florecistek. Wraz z Jakubem stworzyli unikatową w tym regionie usługę Analizy biegu, adresowaną zarówno do zawodowców jak i amatorów biegania. Sprawdź na czym polega analiza biegu. 

Przez ostatnie 8 lat cały zespół pracował nad udoskonaleniem procesu fizjoterapii. Godziny wspólnych warsztatów, spotkań, kursów i rozmów zaowocowały stworzeniem spójnego jednolitego systemu pracy z pacjentem. Pierwsza wizyta.

Gwarantujemy że wizyta u każdego naszego terapeuty odbędzie się z zachowaniem najwyższych standardów. Pracujemy jako Kolektyw a najtrudniejsze przypadki rozwiązujemy wspólnie wykorzystując unikatowość każdego naszego terapeuty. 

Rozdział II - Pandemia, czyli jak kryzys przekuć w sukces 

W 2020 roku Reha Prestige zostało zamknięte – zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia. To był trudny czas dla nas wszystkich. Jednak nie załamaliśmy się a wręcz przeciwnie! Zmotywowało to nas do walki o nasz ideały o naszą Misję.

Potajemne, nielegalne spotkania całego zespołu odbywające się codziennie (oczywiście z zachowaniem wszelkich środków ostrożności) zaowocowały wyniesieniem naszej usługi na wyższy poziom. Czas całkowitego zamknięcia kraju wykorzystaliśmy na fizjoterapeutyczne szkolenia wewnętrzne, udoskonalenie procesu zaopiekowania się pacjentem oraz rozwój wizerunkowy i marketing.

Tu trzeba wspomnieć o Mateuszu Bajena, który jest z nami prawie od samego początku. To Mateusza usłyszycie po drugiej stronie telefonu, to jego projekt jest naszym logo, to on zaprojektował tę stronę internetową i wszystkie grafiki. Mateusz jest menadżerem wyjątkowym. Mnogość prac jakie wykonuje w Reha Prestige sprawia że jego inicjatywy realnie poprawiają jakość usługi bo wynikają z realnych problemów z jakimi spotyka się na co dzień w pracy. W trakcie pandemii Mateusz wykonał kawał dobrej roboty marketingowej i wspierał cały zespół duchowo. Dziękujemy!

Rozwój, rozwojem ale co z hajsem? Przez ponad miesiąc nie przyjmowaliśmy pacjentów przez co nie generowaliśmy zysków.

I tu przyszło nasze największe zaskoczenie, czyli Wy i Wasze wsparcie.

Okazało się że nie tylko my tak mocno wierzymy w projekt Reha Prestige. Począwszy od właściciela naszego lokalu który zaniechał poboru czynszu przez pewien czas, po zwolnienie z opłacania składek ZUS aż po zakupy pakietów zabiegowych w przód przez naszych pacjentów. To znacznie pomogło utrzymać płynność finansową. Józef, Cezary, Michał, Gosia, Angelika, Maciek, Kasia, Wojtek, Krzysiek Jesteście niesamowici! To dzięki Wam udało się nie zwolnić ani jednego terapeuty w trakcie tego trudnego okresu.

 

Rozdział I - Kolektyw

HISTORIA POWSTANIA
CENTRUM NOWOCZESNEJ FIZJOTERAPII REHA PRESTIGE

zespół

Czy wiesz że ciała nie da się wyleczyć? 

 

Nasza filozofia leczenia opiera się założeniu że zdrowie jest chwilowym stanem równowagi w organizmie. Równowaga ta zawsze zostanie zachwiana przez procesy wewnętrzne jakie zachodzą w naszym organizmie lub czynniki zewnętrze takie jak uraz. W momencie utraty równowagi ciało dąży do jej przywrócenia uruchamiając szereg procesów regeneracyjnych. Zadaniem terapeuty jest wspomaganie oraz odpowiednie modelowanie tych procesów. Dlatego w RehaPrestige nie stosujemy "magicznych" metod nastawiania kręgosłupa lub programowania układu nerwowego. Kładziemy nacisk na stworzenie indywidualnych wytycznych dzięki którym nasi podopieczni będą mogli w samodzielny sposób przywracać stan równowagi, odzyskiwać zdrowie i zlikwidować dolegliwości bólowe. Każdy z naszych pacjentów otrzymuje zestaw ćwiczeń, często zalecenia terapeutyczne obejmują zmianę nawyków czy pozycji w jakich przebywa ciało. Ciała nie da się wyleczyć w dosłownym znaczeniu tego słowa. Można tylko przywróci chwilowy moment równowagi. Zdrowie to stan o który musimy aktywnie dbać by trwał jak najdłużej. 

Podoba Ci się nasza filozofia? Jesteś gotów zmienić nawyki by pokonać ból i odzyskać zdrowie?

 

Poznaj nasz zespół i dowiedz się więcej!

FILOZOFIA REHA PRESTIGE

mężczyzna rozmyśla, w tle centrum Gdyni

Reha Prestige Jakub Szymański

NIP: 5862321437

Nr Konta:

47 1090 1102 0000 0001 4287 1915

project by MB Projekty

Godziny otwarcia

pon - czw  8:00 - 20:00

pt  8:00 - 18:00

sb  10:00 - 14:00

Kontakt

+48 574 440 811 

rehaprestige@gmail.com

Lokalizacja

ul. Kielecka 20

81-303

Gdynia