umów się online

umów się online

Zrealizuj swoje cele
z Reha Prestige!

więcej

Trening medyczny w Gdyni

  • zmiejszenie dolegliwości bólowych

  • poprawa zakresów ruchu

  • poprawa siły mięśni 

  • zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej

  • poprawa wydolności

  • przygotowanie motoryczne

  • poprawa zdrowia i jakości życia

Reha Prestige Jakub Szymański

NIP: 5862321437

Nr Konta:

47 1090 1102 0000 0001 4287 1915

Reha Prestige 2024

Godziny otwarcia

pon - czw  8:00 - 20:00

pt  8:00 - 18:00

sb  10:00 - 14:00

Kontakt

+48 574 440 811 

rehaprestige@gmail.com

Lokalizacja

ul. Kielecka 20

81-303

Gdynia

„Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu”

Ludzie ciało jest skonstruowane po to, aby się ruszać. Od dawna badania naukowe donoszą o korzyściach jakie płyną z regularnej aktywności fizycznej. Wpływa ona zarówno na stan zdrowia fizycznego jak psychicznego oraz ogólny poziom jakości życia. Jest ona również filarem piramidy zdrowego odżywiania.

Znaczenie ruchu zaznaczył już w XIV wieku dr Wojciech Oczko, nadworny lekarz królów Polski, wygłaszając słowa: „Ruch zastąpi prawie każdy lek, podczas gdy żaden lek nie zastąpi ruchu”. Chociaż obraz medycyny zmienił się znacznie od tamtych czasów, znaczenie tych słów pozostaje w pełni aktualne.

więcej

Trening dla dorosłych

Trening ten jest połączeniem treningu medycznego, korekcji wad postawy oraz treningu motorycznego pod daną dyscyplinę sportową.

Pracujemy wspólnie wypracowanym systemem opartym o dokładną diagnostykę funkcjonalną oraz indywidualnie dobrany zestaw ćwiczeń.

Trening dla dzieci

To system oceniający fundamentalne wzorce ruchowe, które leżą u podnóża naszej każdej aktywności ruchowej

Przegląd ciała 

Warto regularnie wykonywać przegląd ciała, tak jak wykonujemy przegląd samochodu. Zapisz się na funkcjonalną analizę wzorców ruchowych!

więcej

Nowoczesny styl życia oraz postęp technologiczny wpływają na stopniowe ograniczanie aktywności fizycznej u wielu osób. Skutkiem takiego działania mogą być problemy z układem kostno-stawowo-mięśniowym, między innymi bóle kręgosłupa, stawów barkowych, biodrowych czy nawet bóle głowy! Dodatkowo brak codziennej dawki ruchu przyczynia się do nadmiernego gromadzenia się tkanki tłuszczowej, a w dłuższej perspektywie do nadwagi i otyłości, co wtórnie zwiększa ryzyko problemów z układem ruchu, sercowo-naczyniowym czy nawet układem endokrynnym.

Trening medyczny jest już w Gdyni, zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!