umów się online

umów się online

Stopa jest niepodważalnie jedną z najważniejszych okolic ciała człowieka, stanowi bowiem podstawę całego ciała. Nieprawidłowa budowa lub biomechanika tego regionu może zaburzać pracę całego ciała i powodować dolegliwości bólowe kolan, bioder czy kręgosłupa.

Wkładki ortopedyczne Igli są więc świetnym uzupełnieniem terapii. Zastosowana technologia wymiennych krążków korekcyjnych umożliwia uzyskanie potrójnego efektu w terapii: odciążenia i amortyzacji stopy – poprzez styczność całego łuku podłużnego stopy z wkładką, jej stabilizacji – umieszczone po bokach wkładki krążków ograniczają wystąpienie ruchów niefizjologicznych, oraz korekcji – dzięki indywidualnie dobranemu rozmieszczeniu krążków korekcyjnych.

Do najważniejszych zalet produktu można zaliczyć jego indywidualne dopasowanie do stopy każdego pacjenta. Terapeuta podczas wizyty dopasowuje ustawienie krążków korekcyjnych.

Dzięki wykonaniu z włókna węglowego, wkładki zapewniają stabilność stopy, jednocześnie nie ograniczając jej prawidłowej pracy. Elastyczny materiał umożliwia dokładne dopasowanie do stopy pacjenta. Dodatkowo ciężar właściwy produktu jest niewielki – wkładki prawie nie czuć.

Wkładki Igili są niezwykle lekkie i cienkie. Usztywnienie z włókna węglowego dzięki specjalnym wcięciom pozwala na swobodne odzwierciedlenie i wykonanie wszystkich ruchów biomechanicznych stopy, zapewniając jednocześnie jak najwyższą stabilność we wszystkich trzech wymiarach.  

Trzpienie korygujące przymocowuje się za pomocą rzepów do powierzchni włókna węglowego, co pozwala na umieszczanie ich w dowolnym miejscu, uzyskując najlepsze efekty terapeutyczne. Różne rozmiary i modele wkładek igli umożliwiają zmianę zakresu ich działania w trakcie leczenia. Pozwala to na dostosowanie wkładki przez technika do indywidualnych potrzeb klienta jak i różnych typów obuwia.

Łączymy to z terapią. Na rynku istnieje wiele punktów tworzących wkładki korekcyjne w Gdyni. Nasze podejście wyróżnia połączenie korekcji ustawienia stopy z terapią manualną oraz ćwiczeniami. Nasze wieloletnie doświadczenie wskazuje na wielką moc terapeutyczną takiego podejścia. Chamiałbyś przebadać stopę? Wypróbować indywidulanie wkładki uszyte na wymiar? Nie ma sprawy! Stworzymy je dla Ciebie, ale pamiętaj nie wypuścimy Cię bez ćwiczeń.

Więcej informacji na temat wkładek na stronie https://www.medi-polska.pl/produkty/wkladki/wkladki-igli

Wkładki korekcyjne

Reha Prestige Jakub Szymański

NIP: 5862321437

Nr Konta:

47 1090 1102 0000 0001 4287 1915

project by MB Projekty

Godziny otwarcia

pon - czw  8:00 - 20:00

pt  8:00 - 18:00

sb  10:00 - 14:00

Kontakt

+48 574 440 811 

rehaprestige@gmail.com

Lokalizacja

ul. Kielecka 20

81-303

Gdynia