UKOŃCZONE KURSY

Technik fizjoterapii Studium Medyczne w Gdańsku

Studia magisterskie pedagogika specjalna - Akademia Pedagogiki Specjalnej

NDT Bobath - Zofia Szwiling

Bobath NDT Bobath Baby - Zofia Szwiling

Ocena dziecka wg Prechtla

Kinesiotaping

Diagnostyka i terapia skolioz wg Metody FITS

MIKOŁAJ MORAWSKI

"Fizjo Miś"

Mikołaj specjalizuje się w terapii neurologicznej dzieci od pierwszego miesiąca życia. Pracuje renomowaną metodą terapii NDT Bobath, także jako nauczyciel początkujących adeptów tej metody. Jest prekursorem wykorzystania gipsów ćwiczebnych w leczeniu. 

W terapii wykorzystuje najnowsze odkrycia z dziedziny neurologii odruchów oraz współpracę fizjoterapeuty i rodziców. Jego bogate doświadczenie pozwala ocenić prawidłowość rozwoju ruchowego już na pierwszej wizycie.

Na co dzień pracuje w Ośrodku Wczesnej Interwencji a prywatnie przyjmuje właśnie u nas w Reha Prestige. Mikołaj pomaga naszym najmłodszym pacjentom mającym problemy m.in. z nadmiernym napięciem mięśniowym, osłabieniem mięśniowym, asymetrią ułożenia, skoliozami, zaburzeniami wieku rozwojowego, mózgowym porażeniem dziecinnym.

Prywatnie spełniony Tata i pasjonat rowerowych rajdów na orientację.

UKOŃCZONE KURSY

Studia magisterskie Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku wydział Rehabilitacji i Kinezjologi, kierunek: fizjoterapia

Studia licencjackie Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku wydział Rehabilitacji i Kinezjologi, kierunek: fizjoterapia

Kinesiotaping, moduł I oraz II, prowadzący: Tomasz Senderek

Terapia dysbalansu kręgosłupa: Projekt Masaż - Kamil Marachowski

Masaż Tkanek Głębokich: Patryk Sobotka 

JORDAN KORDYKIEWICZ

"Kapitan Masaż"

Jordan jest pasjonatem manualnych metod leczniczych. Serio! Nie wyobrażam sobie Jordana bez fizjoterapii. Od zawsze aktywność fizyczna była u niego na pierwszym miejscu. O czasu wyleczenia własnego bólu pleców metodami fizjoterapeutycznymi, czyta wszystko co jest związane z ludzkim ciałem. Stale poszerza swoją wiedzę, a zdobyte doświadczenie przekłada na pracę z pacjentem.

W swojej terapii duży nacisk kładzie na budowanie świadomości o zdrowym stylu życia. Fizjoterapeuta klubu piłkarskiego Arka Gdynia.

Metody pracy, jakie wykorzystuje w gabinecie to terapia manualna, masaż tkanek głębokich oraz kinesiology taping. Specjalizuje się w leczeniu stanów pooperacyjnych, bólów kręgosłupa, terapii stawu kolanowego, treningu zdrowotnym oraz masażu.

Obecnie przebywa na urlopie.

UKOŃCZONE KURSY

Studia magisterskie Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku wydział Rehabilitacji i Kinezjologi, kierunek: fizjoterapia

Studia licencjackie Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku wydział Rehabilitacji i Kinezjologi, kierunek: fizjoterapia

Studia licencjackie Uniwersytet Gdański wydział nauk społecznych kierunek: filozofia

Kurs FMS - Functional Movement System moduł I oraz II - ocena wzorców ruchowych prowadzący: trener motoryczny Kadry Narodowej Piłkarzy Nożnych: Remigiusz Rzepka

Nowoczesne metody terapii barku,prowadzący: dr. Ryszard Biernat

Nowoczesne metody terapii kolana,prowadzący: dr. Ryszard Biernat

Kinesiotaping, moduł I oraz II, prowadzący: Tomasz Senderek

Manipulacje krótkodźwigniowe HVLA, prowadzący: Tim Daelemans

JAKUB SZYMAŃSKI

"Człowiek Ćwiczenie"

Od wielu lat związany ze sportem. Wielokrotny młodzieżowy mistrz polski w gimnastyce sportowej.

Podczas jednego z treningów doznał poważnego urazu kręgosłupa. Konieczna była skomplikowana operacja oraz wielomiesięczna rehabilitacja. To właśnie wtedy Jakub zakochał się w fizjoterapii z wzajemnością.

Doświadczenia sportowe oraz te związane z urazem przekładają się na głębsze zrozumienie problemów pacjenta, co daje lepsze efekty terapeutyczne. Jakub specjalizuje się w diagnostyce funkcjonalnej, terapii ruchem oraz fizjoterapii po zabiegach operacyjnych. Zamiłowanie do sportu sprawiło że jest Konsultantem Związku Piłki Ręcznej w Polsce, fizjoterapeutą Gdyńskiej drużyny futbolu amerykańskiego oraz młodzieżowej Kadry Narodowej Rugby. 

Jakub zwykł mawiać „Daj mi schorzenie a ja znajdę ćwiczenie!”

UKOŃCZONE KURSY

Studia magisterskie Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku wydział Rehabilitacji i Kinezjologi, kierunek: fizjoterapia

Studia licencjackie Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku wydział Rehabilitacji i Kinezjologi,  kierunek: fizjoterapia

Taping sportowy i rehabilitacyjny: Fizjokursy - Tomasz Tittinger i Rafal Sloniak

PNF: Rehakursy - Joanna Tokarska

Masaż poprzeczny i funkcyjny: Rehakursy - Piotr Kwiatkowski 

Masaż Tkanek Głębokich: Body Relaks - Tomasz Szekliński

Ostry dysk: Fizjokursy - Tomasz Tittinger i Rafal Sloniak

Suche igłowanie: Fizjokursy - Tomasz Tittinger

Pinoterapia i pinopresura: Rehaintegro - Maciej Graczykowski i Tomasz Rafalski

Manipulacje krótkodźwigniowe HVLA: Rehaintegro - Tim Dealemans

Terapia dysbalansu kręgosłupa: Projekt Masaż - Kamil Marachowski

PATRYK FERENC

"Doktor Igiełka"

Patryk specjalizuje się w niekonwencjonalnych metodach terapii. W jego „skrzynce z narzędziami” znajdziemy igły do suchego igłowania, „gwoździe” do pinoterapii oraz „katy” do terapii powięziowej. Tego typu metody są bardzo efektywne w zawodowym sporcie i nie tylko.

Skuteczność działania sprawiła że Patryk jest głównym fizjoterapeutą jednego z czołowych klubów piłkarskich w Gdyni. Dzięki sumiennej diagnozie i dobrze dobranej metodzie leczenia jest w stanie maksymalnie skrócić czas powrotu do zdrowia.

W kręgu zainteresowań Patryka znajduje się także leczenie oraz profilaktyka wad postawy u dzieci. Swoją terapię opiera głównie na dobrze dobranych ćwiczeniach pracy z tkankami głębokimi, powięzią, manipulacją stawową.

Prywatnie miłośnik nowinek technologicznych, muzyki oraz DJ. Dumny właściciel buldożka Bajzla.

UKOŃCZONE KURSY

Studia magisterskie Akademia Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie- kierunek fizjoterapia

Studia licencjackie Warszawski Uniwersytet Medyczny- kierunek fizjoterapia

Diagnostyka z wnioskowaniem klinicznym: Rehaintegro, prowadzący Miłosz Parchimowicz

Terapia dysbalansu kręgosłupa: Projekt Masaż, prowadzący Kamil Marachowski

Funkcjonalna Terapia Manualna Mulligana Moduł A i B: prowadzący Rene Claassen

Masaż tkanek głębokich: Rehaintegro, prowadzący Marcin Wytrążek

Trener Personalny REPS: Athlete Performance, prowadzący Agata Korzemiacka

Masaż bańką chińską: Akademia Zdrowia

Taping rehabilitacyjno-sportowy: Akademia Zdrowia

KASIA ZAJĄC

"Fizjo Detektyw"

Od zawsze interesuje się złożoną konstrukcją ludzkiego, aktywnością fizyczną oraz zdrowym stylem życia. Ostatecznie kiedy po 7 latach trenowania Taekwon-do ITF doznała kontuzji stawu kolanowego i odkryła moc fizjoterapii, zdecydowała że sama chce ją nieść.

Podstawą jej pracy jest dokładna diagnostyka, z całościowym spojrzeniem na pacjenta. W terapii kieruje się EBM (Medycyną opartą na dowodach naukowych) gdzie łączy różne metody terapii manualnej, masażu tkanek głębokich z indywidualnie dobranym treningiem medycznym.

Doświadczenie w pracy zdobywała w placówkach na terenie Warszawy, gdzie zajmowała się fizjoterapią pacjentów po operacjach ortopedycznych, z bólami kręgosłupa oraz stawów obwodowych. Pracuje również z osobami, które chciały rozpocząć swoją przygodę z treningiem i zadbać o swoje ciało prowadząc indywidualne treningi medyczne.

Zalecam wykonywać ćwiczenia zadane przez Kasię bo z Kasią Ci się nie upiecze.

REHA EKIPA

Misją Reha Prestige jest stworzenie holistycznego modelu pracy z pacjentem opartego na najnowszej wiedzy medycznej. Współpracujemy z ortopedami, neurologami, dietetykami i trenerami. Nasze podejście zakłada wielopłaszczyznowe działania terapeutyczne. Oprócz terapii manualnej i masażu stawiamy na ruch. Każdy pacjent po zakończonej terapii otrzymuje zestaw zaleceń lub ćwiczeń. Terapia jest poprzedzona pełną wizytą diagnostyczną. Metody terapeutyczne dobieramy bardzo indywidualnie. Nasi terapeuci nieustanie się szkolą u najlepszych terapeutów z całego świata.

Lokalizacja

ul. Kielecka 20

81-303

Gdynia

Kontakt

+48 574 440 811 

rehaprestige@gmail.com

Godziny otwarcia

pon - pt  8:00 - 20:00

sb  10:00 - 14:00

Reha Prestige Jakub Szymański

NIP: 5862321437

Nr Konta:

47 1090 1102 0000 0001 4287 1915