Lokalizacja

ul. Kielecka 20

81-303

Gdynia

Kontakt

+48 574 440 811 

rehaprestige@gmail.com

Godziny otwarcia

pon - pt  8:00 - 20:00

sb  10:00 - 14:00

Reha Prestige Jakub Szymański

NIP: 5862321437

Nr Konta:

47 1090 1102 0000 0001 4287 1915

project by Mateusz Bajena

Lek. med. Magdalena Kownacka

lekarz rehabilitacji medycznej

Przyjazny uśmiech i serdeczne spojrzenie to cechy szczególne naszej Pani Doktor.
Przyjmuje zarówno dzieci od najmłodszych lat jak i dorosłych.

Specjalizuje się w rehabilitacji medycznej dzieci i młodzieży.

Swoich pacjentów przyjmuje w środy od godziny 16:00 do 20:00.

UKOŃCZONE KURSY

Technik fizjoterapii Studium Medyczne w Gdańsku

Studia magisterskie pedagogika specjalna - Akademia Pedagogiki Specjalnej

NDT Bobath - Zofia Szwiling

Bobath NDT Bobath Baby - Zofia Szwiling

Ocena dziecka wg Prechtla

Kinesiotaping

Diagnostyka i terapia skolioz wg Metody FITS

MIKOŁAJ MORAWSKI

"Fizjo Miś"

Mikołaj specjalizuje się w terapii neurologicznej dzieci od pierwszego miesiąca życia. Pracuje renomowaną metodą terapii NDT Bobath, także jako nauczyciel początkujących adeptów tej metody. Jest prekursorem wykorzystania gipsów ćwiczebnych w leczeniu. 

W terapii wykorzystuje najnowsze odkrycia z dziedziny neurologii odruchów oraz współpracę fizjoterapeuty i rodziców. Jego bogate doświadczenie pozwala ocenić prawidłowość rozwoju ruchowego już na pierwszej wizycie.

Na co dzień pracuje w Ośrodku Wczesnej Interwencji a prywatnie przyjmuje właśnie u nas w Reha Prestige. Mikołaj pomaga naszym najmłodszym pacjentom mającym problemy m.in. z nadmiernym napięciem mięśniowym, osłabieniem mięśniowym, asymetrią ułożenia, skoliozami, zaburzeniami wieku rozwojowego, mózgowym porażeniem dziecinnym.

Prywatnie spełniony Tata i pasjonat rowerowych rajdów na orientację.

UKOŃCZONE KURSY

Studia magisterskie Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku wydział Rehabilitacji i Kinezjologi, kierunek: fizjoterapia

Studia licencjackie Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku wydział Rehabilitacji i Kinezjologi, kierunek: fizjoterapia

Koncepcja Terapii Manualnej opartej na dowodach naukowych wg. Plaatsmana

Kurs Igłoterapii Suchej w syndromie bólu mieśniowo-powięziowego, moduł I i II

Kinesiology taping

Balkefors Ortopedics System

DANIEL DARNA

"Sportowy Daniel"

Fizjoterapeuta Kadry Narodowej Florecistek, członek sztabu przygotowania olimpijskiego.

Sport to nieodłączny element jego życia. Jako nastolatek zaczął swoją przygodę od szermierki, którą trenował wyczynowo przez 9 lat. Złoty medal mistrzostw makroregionu – indywidualnie jak i drużynowo czy 5 miejsce klasyfikacji generalnej pucharu polski - to jedne z kilku osiągnięć Daniela. Zajmuje się pływaniem, grą w tenisa, judo, wind- i kitesurfingiem oraz narciarstwem, oczywiście w formie bardziej rekreacyjnej i hobbystycznej.

Kwestie zmęczenia, treningu i wysiłku fizycznego zna od podszewki i doskonale je rozumie, czemu dowodzi jego sportowa przeszłość. Sport na zawsze przesiąknął do jego życia i z wielką chęcią próbuje coraz to nowszych doświadczeń sportowych.

UKOŃCZONE KURSY

Studia magisterskie Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku wydział Rehabilitacji i Kinezjologi, kierunek: fizjoterapia

Studia licencjackie Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku wydział Rehabilitacji i Kinezjologi, kierunek: fizjoterapia

Studia licencjackie Uniwersytet Gdański wydział nauk społecznych kierunek: filozofia

Kurs FMS - Functional Movement System moduł I oraz II - ocena wzorców ruchowych prowadzący: trener motoryczny Kadry Narodowej Piłkarzy Nożnych: Remigiusz Rzepka

Nowoczesne metody terapii barku,prowadzący: dr. Ryszard Biernat

Nowoczesne metody terapii kolana,prowadzący: dr. Ryszard Biernat

Kinesiotaping, moduł I oraz II, prowadzący: Tomasz Senderek

Manipulacje krótkodźwigniowe HVLA, prowadzący: Tim Daelemans

JAKUB SZYMAŃSKI

"Człowiek Ćwiczenie"

Od wielu lat związany ze sportem. Wielokrotny młodzieżowy mistrz polski w gimnastyce sportowej.

Podczas jednego z treningów doznał poważnego urazu kręgosłupa. Konieczna była skomplikowana operacja oraz wielomiesięczna rehabilitacja. To właśnie wtedy Jakub zakochał się w fizjoterapii z wzajemnością.

Doświadczenia sportowe oraz te związane z urazem przekładają się na głębsze zrozumienie problemów pacjenta, co daje lepsze efekty terapeutyczne. Jakub specjalizuje się w diagnostyce funkcjonalnej, terapii ruchem oraz fizjoterapii po zabiegach operacyjnych. Zamiłowanie do sportu sprawiło że jest Konsultantem Związku Piłki Ręcznej w Polsce, fizjoterapeutą Gdyńskiej drużyny futbolu amerykańskiego oraz młodzieżowej Kadry Narodowej Rugby. 

Jakub zwykł mawiać „Daj mi schorzenie a ja znajdę ćwiczenie!”

UKOŃCZONE KURSY

Studia magisterskie Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku wydział Rehabilitacji i Kinezjologi, kierunek: fizjoterapia

Studia licencjackie Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku wydział Rehabilitacji i Kinezjologi,  kierunek: fizjoterapia

Taping sportowy i rehabilitacyjny: Fizjokursy - Tomasz Tittinger i Rafal Sloniak

PNF: Rehakursy - Joanna Tokarska

Masaż poprzeczny i funkcyjny: Rehakursy - Piotr Kwiatkowski 

Masaż Tkanek Głębokich: Body Relaks - Tomasz Szekliński

Ostry dysk: Fizjokursy - Tomasz Tittinger i Rafal Sloniak

Suche igłowanie: Fizjokursy - Tomasz Tittinger

Pinoterapia i pinopresura: Rehaintegro - Maciej Graczykowski i Tomasz Rafalski

Manipulacje krótkodźwigniowe HVLA: Rehaintegro - Tim Dealemans

Terapia dysbalansu kręgosłupa: Projekt Masaż - Kamil Marachowski

PATRYK FERENC

"Doktor Igiełka"

Patryk specjalizuje się w niekonwencjonalnych metodach terapii. W jego „skrzynce z narzędziami” znajdziemy igły do suchego igłowania, „gwoździe” do pinoterapii oraz „katy” do terapii powięziowej. Tego typu metody są bardzo efektywne w zawodowym sporcie i nie tylko.

Skuteczność działania sprawiła że Patryk jest głównym fizjoterapeutą jednego z czołowych klubów piłkarskich w Gdyni. Dzięki sumiennej diagnozie i dobrze dobranej metodzie leczenia jest w stanie maksymalnie skrócić czas powrotu do zdrowia.

W kręgu zainteresowań Patryka znajduje się także leczenie oraz profilaktyka wad postawy u dzieci. Swoją terapię opiera głównie na dobrze dobranych ćwiczeniach pracy z tkankami głębokimi, powięzią, manipulacją stawową.

Prywatnie miłośnik nowinek technologicznych, muzyki oraz DJ. Dumny właściciel buldożka Bajzla.

UKOŃCZONE KURSY

Studia magisterskie Akademia Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie- kierunek fizjoterapia

Studia licencjackie Warszawski Uniwersytet Medyczny- kierunek fizjoterapia

Diagnostyka z wnioskowaniem klinicznym: Rehaintegro, prowadzący Miłosz Parchimowicz

Terapia dysbalansu kręgosłupa: Projekt Masaż, prowadzący Kamil Marachowski

Funkcjonalna Terapia Manualna Mulligana Moduł A i B: prowadzący Rene Claassen

Masaż tkanek głębokich: Rehaintegro, prowadzący Marcin Wytrążek

Trener Personalny REPS: Athlete Performance, prowadzący Agata Korzemiacka

Masaż bańką chińską: Akademia Zdrowia

Taping rehabilitacyjno-sportowy: Akademia Zdrowia

KASIA ZAJĄC

"Fizjo Detektyw"

Od zawsze interesuje się złożoną konstrukcją ludzkiego, aktywnością fizyczną oraz zdrowym stylem życia. Ostatecznie kiedy po 7 latach trenowania Taekwon-do ITF doznała kontuzji stawu kolanowego i odkryła moc fizjoterapii, zdecydowała że sama chce ją nieść.

Podstawą jej pracy jest dokładna diagnostyka, z całościowym spojrzeniem na pacjenta. W terapii kieruje się EBM (Medycyną opartą na dowodach naukowych) gdzie łączy różne metody terapii manualnej, masażu tkanek głębokich z indywidualnie dobranym treningiem medycznym.

Doświadczenie w pracy zdobywała w placówkach na terenie Warszawy, gdzie zajmowała się fizjoterapią pacjentów po operacjach ortopedycznych, z bólami kręgosłupa oraz stawów obwodowych. Pracuje również z osobami, które chciały rozpocząć swoją przygodę z treningiem i zadbać o swoje ciało prowadząc indywidualne treningi medyczne.

Zalecam wykonywać ćwiczenia zadane przez Kasię bo z Kasią Ci się nie upiecze.

MACIEJ STRYCHALSKI

Specjalista od Trudnych Przypadków

Fizjoterapeuta z zawodu i z pasji. W pracy z pacjentem korzysta z różnych metod pracy na tkankach miękkich, a diagnostycznie wykorzystuje kinezjologię stosowaną, żeby zawsze pracować dokładnie tam gdzie trzeba. Ciągle dokształca się, żeby aktualizować swoją wiedzę i rozszerzać horyzonty. Najpierw badanie potem działanie.

Obecnie wykorzystuję najnowszą metodę P-DTR, żeby najskuteczniej i najszybciej poprawiać stan moich pacjentów. Swój czas poświęcam także na współpracę z Polskim Związkiem Koszykówki, w PZKoszu jestem fizjoterapeutą programu KOSSM wyłapującego młode talenty tej dyscypliny.

REHA EKIPA

Misją Reha Prestige jest stworzenie holistycznego modelu pracy z pacjentem opartego na najnowszej wiedzy medycznej. Współpracujemy z ortopedami, neurologami, dietetykami i trenerami. Nasze podejście zakłada wielopłaszczyznowe działania terapeutyczne. Oprócz terapii manualnej i masażu stawiamy na ruch. Każdy pacjent po zakończonej terapii otrzymuje zestaw zaleceń lub ćwiczeń. Terapia jest poprzedzona pełną wizytą diagnostyczną. Metody terapeutyczne dobieramy bardzo indywidualnie. Nasi terapeuci nieustanie się szkolą u najlepszych terapeutów z całego świata.