Reha Prestige

umów się online

umów się online

Korzyści Z Treningów Uważności w MBCT:

Lepsze Radzenie Sobie ze Stresem:
Treningi uważności uczą, jak spojrzeć na stresujące sytuacje z większą opanowaniem
i spokojem.

Zwiększona Koncentracja:
Poprzez ćwiczenia uważności uczestnicy rozwijają zdolność do skupienia uwagi na teraźniejszości, co przekłada się na efektywność i koncentrację
w codziennych zadaniach.

Rozwijanie Współczucia:
Treningi pomagają w rozwijaniu współczucia
i zrozumienia dla własnych reakcji oraz reakcji innych.

Poprawa Relacji:
Dzięki większej samoświadomości uczestnicy budują zdrowsze relacje z samymi sobą i innymi, poprzez akceptację i otwartość, ale również rozpoznawanie i szanowanie własnych granic.

Znalezienie Radości w Chwilach:
Uczestnicy uczą się czerpać radość z małych, codziennych chwil, zamiast zaplątywać się
w myśli o przeszłości lub przyszłości.

  • Lepsze Radzenie Sobie ze Stresem: Treningi uważności uczą, jak spojrzeć na stresujące sytuacje z większą opanowaniem i spokojem.

  • Zwiększona Koncentracja: Poprzez ćwiczenia uważności uczestnicy rozwijają zdolność do skupienia uwagi na teraźniejszości, co przekłada się na efektywność i koncentrację w codziennych zadaniach.

  • Rozwijanie Współczucia: Treningi pomagają w rozwijaniu współczucia i zrozumienia dla własnych reakcji oraz reakcji innych.

  • Poprawa Relacji: Dzięki większej samoświadomości uczestnicy budują zdrowsze relacje z samymi sobą i innymi, poprzez akceptację i otwartość, ale również rozpoznawanie i szanowanie własnych granic.

  • Znalezienie Radości w Chwilach: Uczestnicy uczą się czerpać radość z małych, codziennych chwil, zamiast zaplątywać się w myśli o przeszłości lub przyszłości.

Odkryj Harmonię i Spokój

Krótki Przewodnik po Treningach Uważności
opartych na protokole terapii MBCT

W dzisiejszym szybkim tempie życia, wiele osób szuka metod, które pomogą im znaleźć spokój wewnętrzny, zwiększyć koncentrację oraz budować zdrowsze relacje ze sobą i otaczającym światem. W odpowiedzi na te potrzeby powstała Terapia Poznawcza oparta na Uważności (MBCT).

Treningi uważności to kluczowy element Terapii Poznawczej opartej na Uważności. Są to sesje, które skupiają się na kształtowaniu zdolności do świadomego odczuwania teraźniejszości. Każda sesja jest prowadzona przez doświadczonego, wykwalifikowanego psychologa i składa się z różnorodnych ćwiczeń, medytacji oraz refleksji.

Czym są Treningi Uważności w MBCT?

Treningi uważności w ramach Terapii Poznawczej opartej na Uważności (MBCT) oferują bezcenną szansę na odkrycie wewnętrznego spokoju, rozwinięcie zdrowych relacji z sobą i innymi oraz wzmocnienie zdolności radzenia sobie ze stresem. 


UWAGA:
na treningi uważności obowiązuje kwalifikacja medyczna. Po wypełnieniu ankiety z zainteresowanymi osobami skontaktuję się nasza psycholog Kamila w celu dopasowania jak najlepszego na dany moment sposobu terapii. 

Zapisy na grupowe zajęcia wkrótce! Umów się na indywidualny trening uważności klikając w przycisk.

trening uważności

psycholog

Kamila Kaffka-Skierka

Reha Prestige Jakub Szymański

NIP: 5862321437

Nr Konta:

47 1090 1102 0000 0001 4287 1915

Reha Prestige 2024

Godziny otwarcia

pon - czw  8:00 - 20:00

pt  8:00 - 18:00

sb  10:00 - 14:00

Kontakt

+48 574 440 811 

rehaprestige@gmail.com

Lokalizacja

ul. Kielecka 20

81-303

Gdynia

więcej

umów się