To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie pokażą się one z wybranym efektem.

fizjoterapia w bólach kręgosłupa w tym ból pleców, ból szyi i ból krzyża

rehabilitacja po rekonstrukcji ACL, artroskopii barku oraz artroskopii kolana

fizjoterapia w rwie kulszowej lub rwie barkowej

fizjoterapia w zespole ciaśni nadgarstka

rehabilitacja w przebiegu zapalenia ścięgna Achillesa oraz rozcięgna podeszwowego

rehabilitacja w dyskopatii szyjnej oraz lędźwiowej

 

Jeśli szukasz wysokiej jakości usług fizjoterapeutycznych, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta Twoim wymaganiom i pomoże Ci w odzyskaniu pełnej sprawności. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę lub uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty.

umów się online

umów się online

Reha Prestige Jakub Szymański

NIP: 5862321437

Nr Konta:

47 1090 1102 0000 0001 4287 1915

Reha Prestige 2024

Godziny otwarcia

pon - czw  8:00 - 20:00

pt  8:00 - 18:00

sb  10:00 - 14:00

Kontakt

+48 574 440 811 

rehaprestige@gmail.com

Lokalizacja

ul. Kielecka 20

81-303

Gdynia

Redukcja bólu – Masaż leczniczy pomaga w łagodzeniu bólu mięśni, stawów oraz kręgosłupa. Jest skuteczny w leczeniu dolegliwości takich jak bóle pleców, migreny czy kontuzje sportowe.

Poprawa mobilności – Dzięki masażowi leczniczemu można poprawić zakres ruchu

Redukcja napięcia mięśniowego – pomaga w rozluźnieniu spiętych mięśni, co jest kluczowe w leczeniu stanów przewlekłego napięcia mięśniowego i stresu.

Zadzwoń

umów się online

Estera Pawlak

Gabriel Bystrek

umów się online

umów się online

Patryk Ferenc

umów się online

Paulina Bielińska

Masaż leczniczy w Gdyni

„Sposób na utrzymanie ciała w zdrowiu i kondycji jest prosty – wonna kąpiel i masaż każdego dnia”.

 Hipokrates

                          prekursor medycyny

Przed wykonaniem zabiegu masażu leczniczego nasi terapeuci przeprowadzają szczegółowy wywiad z pacjentem, w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat jego zdrowia, dotychczasowego leczenia, objawów, dolegliwości, czy samopoczucia. Często zdarza się, że dolegliwości bólowe w danym obszarze to jedynie skutek napięcia mięśni w innym rejonie ciała.

Czym różni się masaż leczniczy od masażu relaksacyjnego? 

Masaż jest jednym z najstarszych i najskuteczniejszych sposobów na poprawę zdrowia oraz samopoczucia. Jednak nie każdy masaż jest taki sam. Dwa najpopularniejsze typy to masaż leczniczy i masaż relaksacyjny. Warto zrozumieć czym różnią się te dwa rodzaje masaży, aby móc wybrać ten najbardziej odpowiedni dla siebie.

Masaż leczniczy – głębokie działanie terapeutyczne

Masaż leczniczy jest specjalistycznym zabiegiem mającym na celu poprawę zdrowia fizycznego pacjenta. Wykonywany jest przez wykwalifikowanych terapeutów, którzy posiadają wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii oraz patologii. Masaż leczniczy jest stosowany przede wszystkim w celach terapeutycznych i rehabilitacyjnych.