umów się online

umów się online

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie pokażą się one z wybranym efektem.

Fizjoterapia Gdynia

Jesteś po kontuzji lub zabiegu operacyjnym? Cierpisz na ból pleców? Twoje mięśnie są napięte i słabe? 

Reha Prestige Jakub Szymański

NIP: 5862321437

Nr Konta:

47 1090 1102 0000 0001 4287 1915

Reha Prestige 2024

Godziny otwarcia

pon - czw  8:00 - 20:00

pt  8:00 - 18:00

sb  10:00 - 14:00

Kontakt

+48 574 440 811 

rehaprestige@gmail.com

Lokalizacja

ul. Kielecka 20

81-303

Gdynia

W naszym Centrum Nowoczesnej Fizjoterapii w Gdyni zatrudniamy wykwalifikowanych fizjoterapeutów, uczestników igrzysk olimpijskich, konsultantów związków sportowych, byłych  mistrzów sportowych. Jesteśmy w stanie pomóc Ci w poprawie zdrowia i funkcjonowania Twojego ciała. Znajdź terapeutę dla siebie!

 

Nasza oferta rehabilitacji w Gdyni obejmuje szereg różnych technik terapeutycznych, w tym masaż leczniczy, ćwiczenia rehabilitacyjne, terapię manualną, kinesiotaping, elektroterapię, krioterapię, ultrasonoforezę oraz wiele innych. Wyróżnia nas indywidulane podejście oraz nastawienie na skuteczność terapii.

Nasz zespół fizjoterapeutów wykonuje szczegółową diagnozę, aby dostosować program terapeutyczny do Twojego stanu zdrowia. Pracujemy w oparciu o najnowsze badania naukowe i techniki terapeutyczne, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Sprawdź jak myślimy o zdrowiu!

Czy fizjoterapia może

mi pomóc?

fizjoterapia w bólach kręgosłupa w tym ból pleców, ból szyi i ból krzyża, ból pomiędzy łopatkami 

rehabilitacja po rekonstrukcji ACL, artroskopii barku oraz artroskopii kolana

fizjoterapia w rwie kulszowej lub rwie barkowej

fizjoterapia w zespole ciaśni nadgarstka

rehabilitacja w przebiegu zapalenia ścięgna Achillesa oraz rozcięgna podeszwowego

rehabilitacja w dyskopatii szyjnej oraz lędźwiowej

 

Jeśli szukasz wysokiej jakości usług fizjoterapeutycznych, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta Twoim wymaganiom i pomoże Ci w odzyskaniu pełnej sprawności. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę lub uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty.

Gabriel Bystrek

umów się online

Estera Pawlak

umów się online

Patryk Ferenc

umów się online

 

Ból kręgosłupa: fizjoterapia może być stosowana w leczeniu różnych rodzajów bólów pleców, bólu kręgosłupa lędźwiowego, bólu kręgosłupa szyjnego, ból pomiędzy łopatkami  

Rwa kulszowa: pomogliśmy już wielu pacjentom cierpiącym z powodu rwy kulszowej lub rwy barkowej. Pomożemy i Tobie!  

Rehabilitacja po operacji: zajmujemy się fizjoterapią po rekonstrukcji ACL, artroskopii barku oraz artroskopii kolana 

Zespół cieśni nadgarstka: odczuwasz uporczywy ból nadgarstka? Drętwieją ci palce? To może być cieśń nadgarstka. Nie zwlekaj umów się na konsultację. 

Dyskopatia: ból kręgosłupa to choroba XXI wieku. Często przyczyną bólu jest dyskopatia szyjna lub dyskopatia lędźwiowa. W większości przypadków fizjoterapia jest najlepszym sposobem dojścia do pełnej sprawności. 

Ból ścięgna Achillesa: zajmujemy się rehabilitacją w przebiegu zapalenia ścięgna Achillesa, zapalenia rozcięgna podeszwowego oraz ostrogi piętowej. 

Możemy Ci pomóc w takich problemach jak:

Jeśli szukasz wysokiej jakości usług fizjoterapeutycznych, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta Twoim wymaganiom i pomoże Ci w odzyskaniu pełnej sprawności. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę lub uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty.

Sprawdź jak się przygotować do pierwszej wizyty.

Zadzwoń

Krzysztof Przychocki

umów się online

najlepszy fizjoterapeuta na wizycie prowadzi terapię ból ręki, pacjent leży na łóżku w gabinecie bardzo zadowolony. Gabinet jest schludny i nowoczesny