zarezerwuj termin

sprawdź cennik

Kiedy warto się zdecydować na masaż relaksacyjny?

Zabieg polecany jest przede wszystkim osobom, które zmagają się z bezsennością, chronicznym zmęczeniem oraz poczuciem braku energii, długotrwałym stresem, uczuciem napięcia mięśniowego, nerwową nadpobudliwością. Odpowiednio przeprowadzony zabieg pozwoli oczyścić umysł i ciało, przywróci harmonię oraz spokój wewnętrzny.

Masaż relaksacyjny

Celem masażu relaksacyjnego, jest wyciszenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. Ta forma terapii pozwala zredukować napięcie mięśniowo-nerwowe, uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszyć poziom stresu, zrelaksować umysł.

Masaż relaksacyjny zalecany jest w stanach przemęczenia fizycznego, na przykład po długotrwałym wysiłku sportowym, jak i zmęczenia umysłowego, po ciężkim dniu w pracy, czy doświadczeniu stresującej sytuacji. Bardzo delikatny zabieg, wykonywany w spokojnej, wyciszającej atmosferze, która pozwala pacjentowi oderwać się od problemów i rozluźnić się w pełni.

Jakie efekty daje masaż relaksacyjny?

Poza efektem rozprężenia i relaksu, masaż relaksacyjny korzystnie wpływa na wiele czynników pracy organizmu, pozwalając między innymi zniwelować dolegliwości bólowe - sprawdza się więc  po kontuzjach, również wspierająco w trakcie rehabilitacji po wypadkach, poprawić metabolizm - przyspieszając proces spalania tkanki tłuszczowej, poprawić ukrwienie ciała - zapewnia rozszerzenie naczyń włosowatych zapobiegając powstawaniu zakrzepów żylnych, stymulować układ limfatyczny - pomagając szybciej usunąć toksyny z organizmu i wzmacniając naszą odporność.

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc

Wiemy, jak ważne jest funkcjonowanie w pełnej sprawności i życie bez bólu. Rehabilitacja, fizjoterapia, trening to nasze życiowe pasje.

Reha Prestige, oferujemy Państwu pełen zakres usług związanych ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. 

rehaprestige@gmail.com

pn. - pt. 8.00 - 20.00

sb. 10.00 - 14.00

81-303 Gdynia

ul. Kielecka 20

polub naszą stronę

574  440  811